Stroj FIVERIDERS umožňuje komplexní cvičení na celé tělo v režžimu, který si volíte svým vlastním pohybem.
 
Naši trenéři pro Vás vyvinuli již 40 cviků, které jsou rozeděleny dle obtížnosti od Levelu 1 do Levelu 4.
 
Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů na vašem těle.
 
Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné.
 
Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. Jsou to hormony štěstí, které dokáží stimulovat Vaše emoce a tím opět dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování.
 
Stroj nenamáhá kloubní systém. Klouzavý pohyb je bez tvrdého došlapu. Klouby pracují bez efektu nárazu na konci, pohyb je vyvážený, měkký. Klient si sám určuje hranici, kde cvik dokončí.
 
Stroj umžožňuje jednorázový i kruhový trénink s trenérem nebo samostatné cvičení při hudbě. Je vhodný pro posilovny nebo ve studiích, které jsou zaměřené na práci s tělem.
 
Stroj je jednoduše ovladatelný a rychle pochopitelné je i cvičení na něm. I v případě, žže se cvičitel bude jenom pohupovat či dělat jednoduché klouzavé pohyby, tímto pohybem učiní několik tisíc kroků za cvičební hodinu a udělal pro sebe obrovský kus práce. Později přidává jednotlivé cviky a tím zlepšuje svou fyzickou kondici.
 
 

CVIČENÍ NA FITNESS STROJI FIVERIDERS

Copyright © 2012  ATINEX, s.r.o     All Rights Reserved                                                                                                                                                             Webdesign & created by W&G Studio LucziDesigne
Spojte se s námi

Facebook
Youtube
Může se hodit

W&G Studio LucziDesigne
Sitemap
Pro klienty

VOP ATINEX, s.r.o.

Objednávkový list.pdf
Propagační materiály /brožůra/
Odkazy

Spřátelené weby
Studia se strojem Fiveriders
KDE LZE CVIČIT
ÚVOD STROJ FIVERIDERS KDE A JAK CVIČIT CENÍK FOTOGALERIE SHOWROOM REFERENCE ŠKOLENÍ KONTAKT
facebook
video
ZÁKLADNÍ SESTAVA CVIKŮ